TU JEST TWOJA FOLIA ...


O firmie

W 1994 roku na terenie Krakowa powstała rodzinna firma InpolKrak. W swojej ofercie posiada wysokoprzetworzone folie oraz wyroby stalowe. Od pewnego czasu oferuje również ich profesjonalną obróbkę. Firma ma rozbudowaną sieć przedstawicielstw handlowych, znajdujących się w Krakowie, Gdańsku, Tarnowskich Górach, Radomiu, Wrocławiu oraz Murowanej Goślinie. Do tego dochodzą zamknięte magazyny ulokowane w Krakowie, Kluczborku, Tarnowskich Górach oraz Murowanej Goślinie. Spółka wyróżnia się kompleksową obsługą klienta oraz dobrej jakości materiałami.

TU JEST TWOJA FOLIA

Inpol Krak to firma, która swoją działalność prowadzi od 1994 roku. Od momentu założenia oferta Inpol Krak uległa znacznemu rozwojowi. Początkowo firma oferowała wyroby stalowe hutnicze, kute oraz ciągnione. Z czasem doszły do tego wyrobi ze stali jakościowych, a w 2004 roku obok stali pojawiła się folia przeznaczona do produkcji opakować – wielowarstwowe folie polietylenowe, folie PVC oraz folie poliestrowe APET i BOPET.

Firma Inpol Krak współpracuje nie tylko z polskimi producentami, ale także z zagranicznymi – z takich państw jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy oraz Belgia. Wszystkie te firmy są rzetelne i oferują wysokiej jakości produkty, dzięki czemu oferta Inpol Krak jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma słynie ze stosowania nowoczesnych metod zakupów, sprzedaży oraz dystrybucji. A to w połączeniu z elastyczną i atrakcyjną ofertą przyniosło jej wiele wyróżnień i prestiżowych certyfikatów, które potwierdzają wysoką jakość oraz rzetelność usług.

folia inpolkrak

Działania firmy opierają się na:

Nowoczesnych metodach sprzedaży

Dystrybucji i ciągłym rozwoju możliwości, tak by zawsze wychodzić naprzeciw wymogom rynku

Oferta jest Inpol Krak jest elastyczna i bardzo konkurencyjna.


Certyfikaty i wyróżnienia